Giant

Nowe transakcje w Okęcie Business Park

Okęcie Business Park w Warszawie
Kompleks Okęcie Business Park zachęcił trzech nowych najemców
Do warszawskiego kompleksu biurowego wprowadzi się trzech nowych najemców: Dachser, Funai i Itaka.

Zrealizowany i zarządzany przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) kompleks biurowy Okęcie Business Park zachęcił kolejnych trzech najemców.

 

Pierwszym z nich jest niemiecka firma Dachser, która działa na międzynarodowym rynku transportu od lat trzydziestych XX wieku. Firma przeniesie swoją warszawską siedzibę do budynku Corius w styczniu 2014 roku i zostanie tam co najmniej pięć lat.

 

Kolejnym najemcą jest japoński Funai, producent elektroniki użytkowej. Firma wprowadzi się do budynku Zephirus. Podobnie jak Dachser, powierzchnie zajmie w styczniu 2014 roku. Umowa podpisana została na 5 lat.

 

Sąsiadem Funai będzie Nowa Itaka, największe działające na polskim rynku biuro podróży. Podczas tej transakcji z właścicielem współpracowała firma Jones Lang La Salle.

 

GTC oferuje swoim najemcom biura spełniające najwyższe standardy rynkowe. Dlatego tak często wybierają nas liderzy poszczególnych rynków, którzy wymagają bezkompromisowej jakości. GTC jest gwarancją takiego poziomu usług biznesowych – skomentowała Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor Leasingu GTC.

 

Okęcie Business Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. F. Chopina. Składa się z trzech budynków: Nothus, Zephirus i Corius. Ostatni z nich uzyskał certyfikat ekologiczny LEED, świadczący o wysokiej efektywności energetycznej budynku i jego minimalnym wpływie na środowisko. Najemcami kompleksu są takie firmy jak EFG Eurobank, Avon, EGIS, czy Pandora.


0.0
Napisz pierwszy komentarz