Proton Office

Pierwsi najemcy w Carpathii

Carpathia w Warszawie
Carpathia w Warszawie
Budynek Carpathia w Warszawie jest już wynajęty w 45 proc. dzięki dwóm nowym najemcom – kancelarii prawnej i firmie konsultingowej.

Budynek Carpathia Office House wzbogacił się o dwóch nowych najemców, którzy łącznie zajęli ponad 1920 mkw., co stanowi ponad 43 proc. całej powierzchni najmu. Do budynku wprowadzi się kancelaria prawna Chajec, Don-Siemion & Żyto, której biuro zajmie prawie 1100 mkw., a także firma konsultingowa Mc Stone, która zdecydowała się na najem 840 mkw. powierzchni. Biurowiec reprezentowany jest wspólnie przez międzynarodową firmę doradczą CBRE oraz krakowską agencję Fisheye.

 

Inwestorem budynku Carpathia jest krakowski deweloper GD&K Group. Inwestycja jest kameralnym, eleganckim biurowcem oferującym powierzchnie biurowej klasy A. Carpathia znajduje się na warszawskim Powiślu, u zbiegu ulic Topiel i Zajęczej. Obiekt dysponować będzie ok. 4500 mkw. powierzchni biurowej na sześciu kondygnacjach naziemnych. Użytkownicy korzystać będą mogli ponadto z dwóch kondygnacji podziemnych, gdzie zlokalizowany będzie parking dla 36 aut. Budynek będzie posiadał nowoczesne rozwiązania technologiczne, zasilanie z dwóch niezależnych linii kablowych, podziemny parking oraz elektroniczny system kontroli dostępu. Aranżacja przestrzeni będzie możliwa zarówno w układzie gabinetowym, jak i „open space”. Carpathia ma zostać oddana do użytku na początku 2015 roku.

 

Elegancki charakter budynku oraz lokalizacja na prestiżowym Powiślu idealnie wpisują się w charakter pracy nowych najemców Carpathii. Wierzymy, że ta doskonała kombinacja unikalnej architektury oraz dynamicznie rozwijającej się okolicy pozytywnie wpłynie na efektywność pracy – skomentował Radosław Pawlak, Zastępca Dyrektora działu powierzchni biurowych w CBRE.

 


0.0
Tagi: GD&K Carpathia
Napisz pierwszy komentarz