Sawig

EKO Agencja Rynku Rolnego wynajęła 10 tys. mkw.

Karolkowa Business Park
Karolkowa Business Park
Grupa Asbud zawarła z Agencją Rynku Rolnego transakcję najmu niespełna 10 000 mkw. powierzchni biurowej w warszawskiej inwestycji Karolkowa Business Park.

Cieszymy się, że Agencja Rynku Rolnego wybrała na swoją siedzibę Karolkowa Business Park, co będzie stanowić wartość dodaną dla naszego budynku oraz rozwijającej się okolicy – komentuje Raied Tanous, CEO Grupy Asbud.

 

W transakcji pośredniczyła firma doradcza Colliers International Poland.

 

Karolkowa Business Park usytuowana jest przy ul. Karolkowej 30 w Warszawie (400 metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego) i łącznie oferuje 17 852 mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej najmu netto. Wybudowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, spełnia wymagania certyfikatu BREEAM, oferując najemcom udogodnienia, takie jak: ok. 2653 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze czy znajdujące się na różnych piętrach zielone tarasy o powierzchni ok. 3169 mkw. Oddanie projektu do użytku zaplanowane jest na styczeń 2015 roku.

 

ASBUD to aktywnie działająca na polskim rynku grupa deweloperska. Powstała w 1997 roku i posiada na swoim koncie tysiące wybudowanych mieszkań w inwestycjach zrealizowanych w województwie mazowieckim, a od kilku lat prowadzi działalność także w innych segmentach rynku nieruchomości, m.in. w sektorze biurowym. We wrześniu 2014 roku spółka przejęła 100 proc. udziałów CPI (wcześniej Grupa Ablon) w Karolkowa Business Park.

 

Agencja Rynku Rolnego (ARR) jest państwową instytucją, nad którą nadzór sprawuje minister właściwy do spraw rynków rolnych, a w zakresie gospodarki finansowej – minister właściwy do spraw finansów publicznych. Od momentu akcesji Polski do UE agencja posiada status unijnej agencji płatniczej, działającej na podstawie unijnych aktów prawnych.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Forbo pod logo
mantra