Giant

EKO Agencja Rynku Rolnego wynajęła 10 tys. mkw.

Karolkowa Business Park
Karolkowa Business Park
Grupa Asbud zawarła z Agencją Rynku Rolnego transakcję najmu niespełna 10 000 mkw. powierzchni biurowej w warszawskiej inwestycji Karolkowa Business Park.

Cieszymy się, że Agencja Rynku Rolnego wybrała na swoją siedzibę Karolkowa Business Park, co będzie stanowić wartość dodaną dla naszego budynku oraz rozwijającej się okolicy – komentuje Raied Tanous, CEO Grupy Asbud.

 

W transakcji pośredniczyła firma doradcza Colliers International Poland.

 

Karolkowa Business Park usytuowana jest przy ul. Karolkowej 30 w Warszawie (400 metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego) i łącznie oferuje 17 852 mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej najmu netto. Wybudowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, spełnia wymagania certyfikatu BREEAM, oferując najemcom udogodnienia, takie jak: ok. 2653 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze czy znajdujące się na różnych piętrach zielone tarasy o powierzchni ok. 3169 mkw. Oddanie projektu do użytku zaplanowane jest na styczeń 2015 roku.

 

ASBUD to aktywnie działająca na polskim rynku grupa deweloperska. Powstała w 1997 roku i posiada na swoim koncie tysiące wybudowanych mieszkań w inwestycjach zrealizowanych w województwie mazowieckim, a od kilku lat prowadzi działalność także w innych segmentach rynku nieruchomości, m.in. w sektorze biurowym. We wrześniu 2014 roku spółka przejęła 100 proc. udziałów CPI (wcześniej Grupa Ablon) w Karolkowa Business Park.

 

Agencja Rynku Rolnego (ARR) jest państwową instytucją, nad którą nadzór sprawuje minister właściwy do spraw rynków rolnych, a w zakresie gospodarki finansowej – minister właściwy do spraw finansów publicznych. Od momentu akcesji Polski do UE agencja posiada status unijnej agencji płatniczej, działającej na podstawie unijnych aktów prawnych.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz