Kinnarps 01.06-30.06

EKO COSTA COFFEE w Konstruktorska Business Center

Costa Coffee
Costa Coffee w Konstruktorska Business Park
Pochodząca z Londynu i obecna w 33 krajach świata marka otworzyła lokal w kompleksie biurowym Konstruktorska Business Center.

Najnowsza kawiarnia COSTA COFFEE znajduje się w biznesowej części Mokotowa przy ul. Konstruktorskiej 13 w biurowcu Konstruktorska Business Center. Loftowy lokal nawiązujący stylem do miejskiego klimatu wpisuje się w nowoczesny wystrój wnętrz inwestycji. Część kawiarni stanowi patio o powierzchni 3200 mkw., sprzyjające relaksowi w otoczeniu zieleni.  Na gości, w tym pracowników Konstruktorska Business Center czeka szeroki wybór kaw, a także menu dań śniadaniowych, lunchowych i deserów podawanych na ciepło lub zimno.

 

Kawiarnia przy ul. Konstruktorskiej 13 to 51 lokal COSTA COFFEE w Warszawie i 77 kawiarnia w Polsce. Spółka zapowiada, że do końca lutego 2016 r. w całym kraju działać będzie ok. 115 lokali tej  marki. Obecnie COSTA COFFEE ma już ponad 3000 kawiarni na świecie.

 

Właścicielem Konstruktorska Business Center jest spółka HB Reavis. Kompleks oferuje ponad 48 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 1050 miejsc postojowych na parkingu podziemnym. Inwestycja zaprojektowana przez firmę Epstein wyróżnia się dwoma zielonymi patiami o łącznej powierzchni 3200 mkw., które tworzą strefy relaksu z ogólnodostępnym WiFi. Wśród najemców kompleksu znalazły się firmy PZU, Procter & Gamble, Grupa Żywiec, MoneyGram, Otis, Carrier, Comperia.pl, Bilans, IMS Health oraz sklep 1 Minute.


0.0
Napisz pierwszy komentarz