Giant

Bayer powiększa swoją siedzibę w gdańskim biurowcu

Olivia Business Center
Olivia Tower
Łącznie 4300 mkw. będzie zajmować Bayer Service Center w gdańskim biurowcu Olivia Business Center.

Bayer Service Center zdecydował się na powiększenie – z 3 300 do 4 300 mkw. – powierzchni zajmowanej w biurowcu Olivia Business Centre położonym w stolicy województwa pomorskiego. 

 

Na dodatkowe 1000 mkw., zlokalizowane na 6. piętrze obiektu, składają się nie tylko nowocześnie zaprojektowane biura, sale konferencyjne czy pomieszczenia socjalne, ale także taras na przejściu naziemnym, które łączy sąsiadujące ze sobą budynki kompleksu. Do tej pory firma zajmowała 6., 7. oraz 8. piętro. Bardzo się cieszę, że dzięki elastyczności Olivia Business Centre udało się nam stworzyć spójną powierzchnię na trzech kolejnych piętrach. Takie rozwiązanie bardzo sprzyja integracji – mówi Remigiusz Wojciechowski, Dyrektor Bayer Service Center Gdańsk. 

 

Powiększenie powierzchni najmu w gdyńskim biurowcu ma bezpośredni związek z rozszerzeniem zakresu działalności centrum usług księgowych Bayer w stosunku do pierwotnych założeń. Rozbudowa biura firmy Bayer o kolejne piętro w Olivia Tower było możliwe dzięki znalezieniu firmie Allianz odpowiedniej przestrzeni w sąsiednim budynku Olivia Four – mówi Maciej Kotarski, odpowiedzialny za komercjalizację Olivia Business Centre.  

 

Olivia Business Centre to największe i najnowocześniejsze centrum biurowo-biznesowe w regionie. Zgodnie z założeniami, jego docelowa ma przekroczyć 120 000 mkw., a to oznacza, że będzie to największy tego typu kompleks w kraju. Wśród aktualnych najemców Olivia Business Centre wymienić należy takie firmy, jak Allianz, Amazon, Bayer, Energa, PwC, Sii, ThyssenKrupp.  

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz