Giant

Nowi najemcy w Koneserze

Centrum Praskie Koneser
Centrum Praskie Koneser
W komercyjnej części Konesera swoją przychodnię i aptekę otworzy Centrum Medyczne Damiana. Nowy najemca wynajął łącznie w tym celu 1085 mkw. powierzchni w budynku „Kadzielnia” (budynek H).

W komercyjnej części Konesera swoją przychodnię i aptekę otworzy Centrum Medyczne Damiana. Nowy najemca wynajął łącznie w tym celu 1085 mkw. powierzchni w budynku „Kadzielnia” (budynek H). Przychodnia oraz apteka znajdą się odpowiednio na 1. piętrze oraz parterze obiektu.

 

Jesteśmy przekonani, że dostępność najwyższej jakości usług medycznych oferowanych przez Centrum Medyczne Damiana będzie wygodnym rozwiązaniem dla przyszłych klientów Konesera – mówi Agnieszka Dziedzic-Pasik, Dyrektor Zarządzający Centrum Medycznego Damiana.

 

Cieszymy się, że potencjał Konesera doceniła renomowana marka z sektora usług medycznych. Od rozpoczęcia budowy części komercyjnej w październiku 2015 roku, obserwujemy duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców – komentuje Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Grupy Liebrecht & wooD.

 

Centrum Medyczne Damiana działa od ponad 20 lat. Była to pierwsza prywatna placówka medyczna na terenie Warszawy, która w 1994 r. rozpoczęła leczenie pacjentów w przychodniach oraz w prywatnym szpitalu. Dzisiaj Centrum Medyczne Damiana dysponuje sześcioma przychodniami w stolicy. Oferuje też opiekę szpitalną w oddziałach diagnostyczno-zabiegowym, położniczym oraz chirurgii jednego dnia.

 

Centrum Praskie Koneser jest projektem deweloperskim realizowanym przez Grupę Liebrecht & wooD i BBI Development, który zakłada połączenie wielu funkcji. Oprócz lokali mieszkalnych, znajdzie się w nim: 25 500 mkw. biur oraz 21 000 mkw. powierzchni handlowej, w tym liczne butiki, kawiarnie, restauracje oraz punkty usługowe. W skład kompleksu wejdzie również centrum konferencyjne, hotel, place publiczne oraz pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. W obiekcie znajduje się także Campus Warsaw, otwarty przez Google w listopadzie br. Ukończenie pierwszego etapu prac w komercyjnym segmencie Centrum Praskiego Koneser, włączając w to realizację trzypoziomowego parkingu podziemnego, a także podziemia jednego z przyszłych obiektów biurowych, zaplanowano na połowę 2016 r. Cały projekt oddany zostanie do użytku rok później.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
warszawskamama :
Jakość życia na Pradze wyraźnie uległa zmianie w ostatnich czasach a dzięki temu jak funkcjonować będzie Koneser mam wrażenie że zmiany szybko się rozprzestrzeniają. Kwartał od zawsze pełnił ważną rolę w życiu tej częsci miasta a teraz stanie się takim punktem gdzie okoliczni ludzie bedą mogli coś zjeść odpocząć w kawiarni, zrobić zakupy czy nawet iść do lekarza. Takie społeczne centrum Pragi w zabytkowym budynku. Centrum lecznicze to naprawdę zaskakujący najemca przestrzeni w Koneserze ale jak najbardziej pozytywnie.
17 grudnia 2015 18:55