Giant

Interbiuro zaprasza na oscarowy film „Klient”

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów (ul. Gen. Andersa 5)
Data : 18.04.2017
Godzina : 20:00 - 22:00
Status : zakończone
Kadr z filmu "Klient"
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz oscarowego dzieła Farhadiego. Projekcja filmu „Klient” już 18 kwietnia br. o 20:00!

"Klient" to nowe dzieło Asghara Farhadiego (twórcy oscarowego „Rozstania”). Film otrzymał Oscara dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego, a także został nagrodzony za najlepszy scenariusz i najlepszą rolę męską podczas festiwalu w Cannes.

 

 

„Klient” to thriller psychologiczny. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym Teheranie. Młode małżeństwo, które musi nagle opuścić swoje dotychczasowe mieszkanie przeprowadza się do użyczonego im przez znajomego lokalu. Para nie zdaje sobie sprawy z tego, kto był poprzednim najemcą tego miejsca. W nowym mieszkaniu dochodzi do strasznego wydarzenia – nieznany sprawca napada na kobietę. Jej mąż rozpoczyna prywatne śledztwo i bez pomocy policji próbuje dotrzeć do agresora. Życie małżonków zmienia się w dramatyczny sposób. W swoim najnowszym filmie chcę zrozumieć, jak zewnętrzne okoliczności mogą doprowadzić do przemiany łagodnego człowieka w kogoś nieustępliwego, gwałtownego i brutalnego – powiedział o filmie sam reżyser.

 

Film „Klient” będzie można będzie zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy ESPES i Witkowski. Zainteresowane osoby mogą otrzymać zaproszenie na pokaz filmu pod nr tel. 608 39 36 59.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz