Olivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoWOMAK HOLDING logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoDorbud S.A. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoTriGranit Corporation logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoEcophon Saint-Gobain logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Jak udekorować biuro na święta?

Wywiad z:

Świąteczne dekoracje już od jakiegoś czasu ozdabiają ulice miast czy wnętrza sklepów. Choinki i różnego rodzaju stroiki pojawiają się także w naszych domach. A jak jest z biurami? O tym jak „smaczenie” udekorować biuro rozmawiamy z Kingą Dzwonnik z firmy Kwiaty dla Biura.

czytaj więcej >

Pomerania Office Park – nowe miejsce na biurowej mapie Trójmiasta

Wywiad z: Wywiad z Krzysztofem Paulem, Prezesem Zarządu spółki UNIMOR DEVELOPMENT S.A.

Biurowiec ZEFIR został oficjalnie otwarty 20 października, a zakończenie jego realizacji stanowi zamknięcie pierwszego etapu kompleksu POMERANIA OFFICE PARK. O budynku określanym jako nowa wizytówka gdańskiego Starego Przedmieścia rozmawiamy z Krzysztofem Paulem, Prezesem Zarządu UNIMOR DEVELOPMENT.

czytaj więcej >

Biurowiec w stylu retro

Wywiad z: Wywiad z prof. dr hab. arch. Ewą Kuryłowicz i arch. Piotrem Żabickim z pracowni Kuryłowicz&Associates.

Powstające współcześnie biurowce mogą być inspirowane architekturą przeszłości. Przykładem takiego obiektu jest powstający we Wrocławiu Retro Office House. O projekcie nawiązującym do wrocławskiej architektury początku XX w. rozmawiamy z prof. dr hab. arch. Ewą Kuryłowicz i arch. Piotrem Żabickim.

czytaj więcej >

Wykorzystać na nowo, czyli kilka słów o modernizacji obiektów

Wywiad z: Wirginią Leszczyńską, Managing Director w firmie DL Invest Group

Jak przekształcić starszy budynek w biurowiec atrakcyjny dla współczesnego najemcy? O modernizacji obiektów DL Center Point w Katowicach i Starej Poczty Gliwice rozmawiamy z Wirginią Leszczyńską, Managing Director w firmie DL Invest Group.

czytaj więcej >

Jeszcze biuro czy już dom? Jak zaczarować przestrzeń do pracy

Wywiad z: architekt Danuta Barańska, dyrektor kreatywny Tétris

W sierpniu Tétris zakończył aranżację dwóch nowych pięter JLL w budynku Warsaw Spire. To przestrzeń, której centrum stanowi pracownik. Miejsce fantazyjnych sal konferencyjnych zastąpiły tu wygodne, elastyczne pomieszczenia. Jest cicho i przestronnie, mimo codziennej obecności blisko 220 osób.

czytaj więcej >

Jak dobrać odpowiednią wykładzinę do biura?

Wywiad z: Waldemarem Kulikowskim, Key Account Manager firmy Forbo Flooring Polska

Podłoga w biurowcu to kwestia podstawowa, ale nie błaha. Dobrze dobrana wykładzina wpływa np. na charakter wnętrza w miejscu pracy. O rozwiązaniach podłogowych w biurowcach rozmawiamy z Waldemarem Kulikowskim, Key Account Manager firmy Forbo Flooring Polska, ekspertem rozwiązań podłogowych do biur.

czytaj więcej >
real connect 2017
mantra