Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoCHB14 logoTétris Poland logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTork logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoEcho Investment logoEkodom Deweloper logoCOTEX Office Centre logoKontor logoAluprof S.A. logoBusiness House logoArchicom logoDuda Development logoTorus logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Starsze budynki też mają szanse

Wywiad z: dr Bolesław Kołodziejczyk, dyrektor Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w firmie Cresa Polska

Rośnie liczba nowoczesnych biurowców, ale co będzie ze starszymi obiektami? O przyszłości budynków biurowych, modernizacji i walce o najemcę odpowiada dr Bolesław Kołodziejczyk, dyrektor Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w firmie Cresa Polska.

czytaj więcej >

Biuro musi być zgodne z DNA firmy

Wywiad z: Sylwia Pędzińska, Dyrektor Działu Workplace Innovation w Colliers International

O tym, jak zmieniały się biura w ciągu ostatnich 20 lat i dlaczego warto w nie inwestować opowiada Sylwia Pędzińska, Dyrektor Działu Workplace Innovation w Colliers International.

czytaj więcej >

Biurowy boom będzie trwał nadal?

Wywiad z: Kamila Wykrota, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Rynkowych w Cushman & Wakefield

Na światowych rynkach nieruchomości biurowych powstaje wiele nowych inwestycji. Rodzi się nawet pytanie – czy buduje się za dużo? O tym jakie są prognozy dot. popytu i podaży w najbliższych latach, mówi Kamila Wykrota, Partner, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Rynkowych w Cushman & Wakefield.

czytaj więcej >

Holistycznie, czyli jak?

Wywiad z: Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro

Praca architekta nie kończy się na zaprojektowaniu biura, lecz czuwa on także nad zgodnością idei z realizacją. Dlaczego warto inwestować w takie podejście do projektowania wyjaśnia Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

TWOJE BIURO WCZORAJ I DZIŚ, czyli rozważania o zmieniających się koncepcjach środowiska pracy

Wywiad z: Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl

Zmiana siedziby firmy i urządzanie nowego biura to zaawansowany proces. O tym, jak zmieniało się podejście do kwestii zagospodarowania powierzchni biurowej, opowiada Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl.

czytaj więcej >

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz

Wywiad z: Piotr Główka, autor projektu glowkapracuje.pl

Czy wykonywanie oznakowań i dekoracji w biurach musi być czasochłonne i drogie? Jak takie elementy wpływają na wizerunek marki? O tym, czym powinny charakteryzować się tego typu rozwiązania rozmawiamy z Piotrem Główką, autorem projektu glowkapracuje.pl

czytaj więcej >

Fińskie technologie dla polskich biurowców

Wywiad z: Petri Lintumäki, dyrektor programu High-performance building w Cleantech Finland

Fińskie firmy dostarczające zaawansowane technologie budynkowe przybyły z misją gospodarczą do Polski. O rozwiązaniach z zakresu inteligentnych budynków rozmawiamy z Petri Lintumäki, dyrektorem programu High-performance building w Cleantech Finland.

czytaj więcej >
Archicom - City Forum
mantra