INTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Office logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOnyx Business Point logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Holistycznie, czyli jak?

Wywiad z: Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro

Praca architekta nie kończy się na zaprojektowaniu biura, lecz czuwa on także nad zgodnością idei z realizacją. Dlaczego warto inwestować w takie podejście do projektowania wyjaśnia Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

TWOJE BIURO WCZORAJ I DZIŚ, czyli rozważania o zmieniających się koncepcjach środowiska pracy

Wywiad z: Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl

Zmiana siedziby firmy i urządzanie nowego biura to zaawansowany proces. O tym, jak zmieniało się podejście do kwestii zagospodarowania powierzchni biurowej, opowiada Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl.

czytaj więcej >

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz

Wywiad z: Piotr Główka, autor projektu glowkapracuje.pl

Czy wykonywanie oznakowań i dekoracji w biurach musi być czasochłonne i drogie? Jak takie elementy wpływają na wizerunek marki? O tym, czym powinny charakteryzować się tego typu rozwiązania rozmawiamy z Piotrem Główką, autorem projektu glowkapracuje.pl

czytaj więcej >

Fińskie technologie dla polskich biurowców

Wywiad z: Petri Lintumäki, dyrektor programu High-performance building w Cleantech Finland

Fińskie firmy dostarczające zaawansowane technologie budynkowe przybyły z misją gospodarczą do Polski. O rozwiązaniach z zakresu inteligentnych budynków rozmawiamy z Petri Lintumäki, dyrektorem programu High-performance building w Cleantech Finland.

czytaj więcej >

SPA dla kwiatów

Wywiad z:

Wiosna jest czasem, który kojarzy nam się z rozkwitem roślin, a tym samym przypominamy sobie o potrzebie ich pielęgnacji. Jak zadbać o kwiaty tłumaczy nam Kinga Dzwonnik z firmy Kwiaty dla Biura.

czytaj więcej >

Nowa jakość wnętrza

Wywiad z: Agnieszka Król-Montoya, architekt firmy Interbiuro

Czy każde odświeżenie powierzchni musi wiązać się z wysokimi kosztami? O tym jak urządzić funkcjonalne wnętrze korzystając z dotychczasowych jego elementów rozmawiamy z Agnieszką Król-Montoya, architektem firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

Od projektu do efektu!

Wywiad z: Wojciech Galej, Senior Project Manager firmy Interbiuro

Trend kompleksowej realizacji wnętrz przekłada się na intensywny rozwój usług z sektora design & fit out. O realizacjach fit out rozmawiamy z Wojciechem Galejem z firmy Interbiuro.

czytaj więcej >
Archicom - City Forum
mantra