Aluprof S.A. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoEkodom Deweloper logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoDuda Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFuture Processing logoKontor logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTork logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Jakich biur szukają start-upy?

Wywiad z: ​Adam Florczyk, koordynator transakcji w biurze regionalnym Colliers International w Krakowie

Start-upy są coraz ważniejszą grupą najemców na rynku nieruchomości biurowych. O jakich biurach marzą? Na czym im zależy? Jakimi są najemcami? O tym wszystkim rozmawiamy z Adamem Florczykiem, koordynatorem transakcji w biurze regionalnym Colliers International w Krakowie.

czytaj więcej >

Starsze budynki też mają szanse

Wywiad z: dr Bolesław Kołodziejczyk, dyrektor Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w firmie Cresa Polska

Rośnie liczba nowoczesnych biurowców, ale co będzie ze starszymi obiektami? O przyszłości budynków biurowych, modernizacji i walce o najemcę opowiada dr Bolesław Kołodziejczyk, dyrektor Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w firmie Cresa Polska.

czytaj więcej >

Biuro musi być zgodne z DNA firmy

Wywiad z: Sylwia Pędzińska, Dyrektor Działu Workplace Innovation w Colliers International

O tym, jak zmieniały się biura w ciągu ostatnich 20 lat i dlaczego warto w nie inwestować opowiada Sylwia Pędzińska, Dyrektor Działu Workplace Innovation w Colliers International.

czytaj więcej >

Biurowy boom będzie trwał nadal?

Wywiad z: Kamila Wykrota, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Rynkowych w Cushman & Wakefield

Na światowych rynkach nieruchomości biurowych powstaje wiele nowych inwestycji. Rodzi się nawet pytanie – czy buduje się za dużo? O tym jakie są prognozy dot. popytu i podaży w najbliższych latach, mówi Kamila Wykrota, Partner, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Rynkowych w Cushman & Wakefield.

czytaj więcej >

Holistycznie, czyli jak?

Wywiad z: Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro

Praca architekta nie kończy się na zaprojektowaniu biura, lecz czuwa on także nad zgodnością idei z realizacją. Dlaczego warto inwestować w takie podejście do projektowania wyjaśnia Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

TWOJE BIURO WCZORAJ I DZIŚ, czyli rozważania o zmieniających się koncepcjach środowiska pracy

Wywiad z: Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl

Zmiana siedziby firmy i urządzanie nowego biura to zaawansowany proces. O tym, jak zmieniało się podejście do kwestii zagospodarowania powierzchni biurowej, opowiada Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl.

czytaj więcej >
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra