Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoTorus logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Placemaking w nieruchomościach

Wywiad z: Jan Jakub Zombirt, Dyrektor, Dział Doradztwa Strategicznego, JLL

Biurowce coraz częściej otwierają się na mieszkańców. Dlaczego tak jest? Co jest potrzebne do tego, by wykreować miejsce, które przyciągnie ludzi? O placemakingu w nieruchomościach opowiada Jan Jakub Zombirt, dyrektor w dziale doradztwa strategicznego, JLL.

czytaj więcej >

Inwestorzy wybierają Kraków

Wywiad z: Sebastian Wysocki i Kamil Tyszkiewicz

Czym Kraków przyciąga inwestorów? Jak stolica Małopolski wypada na tle innych polskich miast? O tym, co składa się na pozycję biznesową Krakowa opowiadają Sebastian Wysocki, menedżer oddziału Antal w Krakowie i Kamil Tyszkiewicz, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE.

czytaj więcej >

Dużej przestrzeni nie trzeba się bać

Wywiad z: Marta Janiszek, kierownik działu projektowego Interbiuro Design & Fitout

Jak zaaranżować duże biuro, by pracownicy dobrze się w nim czuli? Jak efektywnie wykorzystać większą przestrzeń? Urządzenie niemałego biura może przerażać inwestora i budzić takie oraz inne pytania, ale jak przekonuje Marta Janiszek z firmy Interbiuro Design & Fitout tego procesu nie należy się bać.

czytaj więcej >

Sen – nowy benefit pracowniczy?

Wywiad z: Magdalena Filcek, autorka „Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu”

Obecnie wiele osób ma poczucie zmęczenia i wypalenia zawodowego. W odpowiedzi na to, firmy wprowadzają drzemki jako element realizowanego programu work-life balance. O sile krótkiej drzemki opowiada Magdalena Filcek, autorka „Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu”.

czytaj więcej >

Czego pragną programiści?

Wywiad z:

Programiści to pracownicy, wokół których krąży wiele legend biurowych. We wstępie raportu „Czego pragną programiści” czytamy, że są oni postrzegani jako bardzo wymagający względem warunków i miejsca pracy. Czy rzeczywiście są aż tak kapryśni?

czytaj więcej >

Polska – bezpieczny adres dla inwestorów

Wywiad z: Michał Styś, dyrektor zarządzający OPG Property Professionals

Zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości rośnie na całym świecie. Jak na tle innych Państw wypada Polska? O tym, co przyniósł miniony rok i czy 2018 r. to dobry czas na to, by zainwestować w nieruchomości dochodowe opowiada Michał Styś, dyrektor zarządzający OPG Property Professionals.

czytaj więcej >

Feedback potrzebny jak powietrze

Wywiad z: Jarosław Pudełek, specjalista zarządzania doświadczeniem pracowników z firmy CzteryP

Jak ważny jest feedback w firmie? Do czego prowadzi brak informacji zwrotnej? O tym, co trzeba zrobić, by feedback był efektywny opowiada Jarosław Pudełek, specjalista zarządzania doświadczeniem pracowników z firmy CzteryP.

czytaj więcej >
CHB 14 Big
mantra