Interbiuro - duży

Wyprzedzić jutro, czyli workplace strategy

Wywiad z: Karolina Dudek, Workplace Strategy Manager, BNP Paribas Real Estate Poland

Zmienia się rynek, uwarunkowania biznesowe, a stare modele biur przestają się sprawdzać. Rodzi to potrzebę nowych strategii z zakresu tworzenia środowiska pracy, o których rozmawiamy z Karoliną Dudek, pomysłodawczynią raportu "Workplace Strategy – zaprojektuj doświadczenie w pracy i wyprzedź jutro".

czytaj więcej >

High5ive – centrum Krakowa zyska nowe życie

Wywiad z: Ewa Koziana, menadżer projektu High5ive w spółce biurowej Skanska

W najbliższym sąsiedztwie Galerii Krakowskiej realizowany jest projekt Skanska – High5ive. O rewitalizacji poprzemysłowego terenu oraz atrakcjach, jakie przygotowano dla mieszkańców, z Ewą Kozianą, menadżerem projektu w spółce biurowej Skanska rozmawia Magdalena Hojniak.

czytaj więcej >

Work-life balance zamiast nadgodzin

Wywiad z: Wiktoria Bożek, Consultant Hays Poland, ekspert branży nieruchomości

Ok. 55 proc. osób w Polsce pracuje w godzinach nadliczbowych. Często przepracowanie i stres wpływają na ich efektywność i samopoczucie. O skutkach pracy w nadgodzinach i roli work-life balance opowiada Wiktoria Bożek z Hays Poland.

czytaj więcej >

Zmiana wizerunku szansą na drugie życie budynku

Wywiad z: Małgorzata Frąckiewicz, Property Marketing Manager, Dział Powierzchni Biurowych Cushman & Wakefield

Potrzeby i oczekiwania najemców ciągle się zmieniają. Budynki, które chcą pozostać konkurencyjne na rynku muszą za nimi nadążać. Szansa dla nich jest modernizacja i zmiana wizerunku. O kompleksowym rebrandingu biur opowiada Małgorzata Frąckiewicz z firmy Cushman & Wakefield.

czytaj więcej >

Cyberbezpieczeństwo firm

Wywiad z: Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.

Rozwój technologii stwarza firmom wiele nowych możliwości. Niestety, z roku na rok rośnie także liczba przestępstw w sieci. Jak ochronić firmę przed cyberatakami? O cyberzagrożeniach i o tym, jak się przed nimi bronić opowiada Piotr Kupczyk z firmy Kaspersky Lab Polska.

czytaj więcej >

Rozwiązania posadzkowe uszyte na miarę

Wywiad z: Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca Flowcrete Central & Eastern Europe

Posadzki firmy Flowcrete znajdują się w najbardziej prestiżowych biurowcach w Polsce. O początkach firmy, największych realizacjach i planach na przyszłość opowiada Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca Flowcrete Central & Eastern Europe.

czytaj więcej >

Wybierając Kulturę Słuchania

Wywiad z: Bartosz Michałek, Pomysłodawca i CEO iniJOB.com

Tworzenie efektywnej firmy nie może odbywać się bez dbałości o komunikację wewnętrzną. Nie można sprowadzać jej jednak tylko do roli „słupa ogłoszeniowego”. O tym, że wspólny sukces możliwy jest tylko wtedy, gdy ludzie ze sobą rozmawiają opowiada Bartosz Michałek, Pomysłodawca i CEO iniJOB.com.

czytaj więcej >

Zabytki na placu budowy

Wywiad z: Jacek Kosiński, partner zarządzający kancelarii Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni

Czasem podczas prowadzenia prac budowlanych generalni wykonawcy trafiają na znaleziska archeologiczne. Ukryte w ziemi skarby mogą przysporzyć inwestorom sporo problemów. O wpływie zabytków na realizację inwestycji opowiada Jacek Kosiński z kancelarii Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni.

czytaj więcej >

Tak chcemy pracować za kilka lat

Wywiad z: Christian Jansen, menedżer ds. relacji z najemcami na rynku polskim, Union Investment Real Estate

Jakie będą biura przyszłości? Union Investment Real Estate postanowił to sprawdzić. O wynikach badania dotyczącego trendów i kierunków rozwoju powierzchni biurowych do 2020 r. rozmawiamy z Christianem Jansenem, menedżerem ds. relacji z najemcami na rynku polskim.

czytaj więcej >

Generalny wykonawco, nie jesteś sam!

Wywiad z: Tomasz Augustyniak, Partner Zarządzający Go4Energy i Katarzyna Podyma, Sales & Marketing Director Go4Energy

Dla deweloperów komercyjnych certyfikacja stała się ważnym aspektem podczas realizacji inwestycji. Coraz częściej jej przeprowadzenie zlecane jest generalnym wykonawcom. Mogą oni jednak liczyć na wsparcie. Eksperci firmy Go4Energy tłumaczą, na czym ono polega.

czytaj więcej >
Interbiuro - duży
mantra