Główka Pracuje logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoEcho Investment logoOnyx Business Point logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCHB14 logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz

Wywiad z: Piotr Główka, autor projektu glowkapracuje.pl

Czy wykonywanie oznakowań i dekoracji w biurach musi być czasochłonne i drogie? Jak takie elementy wpływają na wizerunek marki? O tym, czym powinny charakteryzować się tego typu rozwiązania rozmawiamy z Piotrem Główką, autorem projektu glowkapracuje.pl

czytaj więcej >

Fińskie technologie dla polskich biurowców

Wywiad z: Petri Lintumäki, dyrektor programu High-performance building w Cleantech Finland

Fińskie firmy dostarczające zaawansowane technologie budynkowe przybyły z misją gospodarczą do Polski. O rozwiązaniach z zakresu inteligentnych budynków rozmawiamy z Petri Lintumäki, dyrektorem programu High-performance building w Cleantech Finland.

czytaj więcej >

SPA dla kwiatów

Wywiad z:

Wiosna jest czasem, który kojarzy nam się z rozkwitem roślin, a tym samym przypominamy sobie o potrzebie ich pielęgnacji. Jak zadbać o kwiaty tłumaczy nam Kinga Dzwonnik z firmy Kwiaty dla Biura.

czytaj więcej >

Nowa jakość wnętrza

Wywiad z: Agnieszka Król-Montoya, architekt firmy Interbiuro

Czy każde odświeżenie powierzchni musi wiązać się z wysokimi kosztami? O tym jak urządzić funkcjonalne wnętrze korzystając z dotychczasowych jego elementów rozmawiamy z Agnieszką Król-Montoya, architektem firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

Od projektu do efektu!

Wywiad z: Wojciech Galej, Senior Project Manager firmy Interbiuro

Trend kompleksowej realizacji wnętrz przekłada się na intensywny rozwój usług z sektora design & fit out. O realizacjach fit out rozmawiamy z Wojciechem Galejem z firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

Kolor ma znaczenie

Wywiad z: dr Marek Borowiński

Czy wiesz jakie barwy pobudzają do pracy, a jakie pomagają odpocząć? O tym jak oddziałują na nas kolory rozmawiamy z dr Markiem Borowińskim, specjalistą ds. visual merchandisingu i psychologii koloru.

czytaj więcej >

Chillout w specjalnej strefie

Wywiad z: mgr inż. arch. Katarzyna Klimek z firmy MDD

Strefy chilloutu pełnią ważną rolę w przestrzeni biurowej wielu firm. Takie miejsca pozwalają na odpoczynek pracowników oraz stanowią miejsce spotkań. Czym się charakteryzują? Jakie są trendy w ich aranżacji? O strefach chilloutu rozmawiamy z mgr inż. arch. Katarzyną Klimek* z firmy MDD.

czytaj więcej >
CHB 14 Big
mantra