Archicom logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoSpectra Development logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Polska – bezpieczny adres dla inwestorów

Wywiad z: Michał Styś, dyrektor zarządzający OPG Property Professionals

Zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości rośnie na całym świecie. Jak na tle innych Państw wypada Polska? O tym, co przyniósł miniony rok i czy 2018 r. to dobry czas na to, by zainwestować w nieruchomości dochodowe opowiada Michał Styś, dyrektor zarządzający OPG Property Professionals.

czytaj więcej >

Feedback potrzebny jak powietrze

Wywiad z: Jarosław Pudełek, specjalista zarządzania doświadczeniem pracowników z firmy CzteryP

Jak ważny jest feedback w firmie? Do czego prowadzi brak informacji zwrotnej? O tym, co trzeba zrobić, by feedback był efektywny opowiada Jarosław Pudełek, specjalista zarządzania doświadczeniem pracowników z firmy CzteryP.

czytaj więcej >

W biznesie kieruj się... intuicją!

Wywiad z: dr Ewa Hartman – trener, wykładowca, kierownik studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo na Uczelni Łazarskiego w Warszawie

Co intuicja ma wspólnego z biznesem? Czy warto kierować się nią przy podejmowaniu decyzji? O roli intuicji w biznesie opowiada dr Ewa Hartman.

czytaj więcej >

Wykładzina idealnie dopasowana

Wywiad z:

Zmieniasz wystrój biura? Nie zapomnij o podłodze! Waldemar Kulikowski, Key Account Manager firmy Forbo Flooring Polska, ekspert rozwiązań podłogowych do biur radzi jak dobrać idealną wykładzinę do konkretnego pomieszczenia biurowego.

czytaj więcej >

Jakich biur szukają start-upy?

Wywiad z: ​Adam Florczyk, koordynator transakcji w biurze regionalnym Colliers International w Krakowie

Start-upy są coraz ważniejszą grupą najemców na rynku nieruchomości biurowych. O jakich biurach marzą? Na czym im zależy? Jakimi są najemcami? O tym wszystkim rozmawiamy z Adamem Florczykiem, koordynatorem transakcji w biurze regionalnym Colliers International w Krakowie.

czytaj więcej >

Starsze budynki też mają szanse

Wywiad z: dr Bolesław Kołodziejczyk, dyrektor Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w firmie Cresa Polska

Rośnie liczba nowoczesnych biurowców, ale co będzie ze starszymi obiektami? O przyszłości budynków biurowych, modernizacji i walce o najemcę opowiada dr Bolesław Kołodziejczyk, dyrektor Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w firmie Cresa Polska.

czytaj więcej >
mantra