Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Biurowy boom będzie trwał nadal?

Wywiad z: Kamila Wykrota, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Rynkowych w Cushman & Wakefield

Na światowych rynkach nieruchomości biurowych powstaje wiele nowych inwestycji. Rodzi się nawet pytanie – czy buduje się za dużo? O tym jakie są prognozy dot. popytu i podaży w najbliższych latach, mówi Kamila Wykrota, Partner, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Rynkowych w Cushman & Wakefield.

czytaj więcej >

Holistycznie, czyli jak?

Wywiad z: Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro

Praca architekta nie kończy się na zaprojektowaniu biura, lecz czuwa on także nad zgodnością idei z realizacją. Dlaczego warto inwestować w takie podejście do projektowania wyjaśnia Małgorzata Grzyb, architekt & interior designer z firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

TWOJE BIURO WCZORAJ I DZIŚ, czyli rozważania o zmieniających się koncepcjach środowiska pracy

Wywiad z: Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl

Zmiana siedziby firmy i urządzanie nowego biura to zaawansowany proces. O tym, jak zmieniało się podejście do kwestii zagospodarowania powierzchni biurowej, opowiada Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl.

czytaj więcej >

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz

Wywiad z: Piotr Główka, autor projektu glowkapracuje.pl

Czy wykonywanie oznakowań i dekoracji w biurach musi być czasochłonne i drogie? Jak takie elementy wpływają na wizerunek marki? O tym, czym powinny charakteryzować się tego typu rozwiązania rozmawiamy z Piotrem Główką, autorem projektu glowkapracuje.pl

czytaj więcej >

Fińskie technologie dla polskich biurowców

Wywiad z: Petri Lintumäki, dyrektor programu High-performance building w Cleantech Finland

Fińskie firmy dostarczające zaawansowane technologie budynkowe przybyły z misją gospodarczą do Polski. O rozwiązaniach z zakresu inteligentnych budynków rozmawiamy z Petri Lintumäki, dyrektorem programu High-performance building w Cleantech Finland.

czytaj więcej >

SPA dla kwiatów

Wywiad z:

Wiosna jest czasem, który kojarzy nam się z rozkwitem roślin, a tym samym przypominamy sobie o potrzebie ich pielęgnacji. Jak zadbać o kwiaty tłumaczy nam Kinga Dzwonnik z firmy Kwiaty dla Biura.

czytaj więcej >

Nowa jakość wnętrza

Wywiad z: Agnieszka Król-Montoya, architekt firmy Interbiuro

Czy każde odświeżenie powierzchni musi wiązać się z wysokimi kosztami? O tym jak urządzić funkcjonalne wnętrze korzystając z dotychczasowych jego elementów rozmawiamy z Agnieszką Król-Montoya, architektem firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

Od projektu do efektu!

Wywiad z: Wojciech Galej, Senior Project Manager firmy Interbiuro

Trend kompleksowej realizacji wnętrz przekłada się na intensywny rozwój usług z sektora design & fit out. O realizacjach fit out rozmawiamy z Wojciechem Galejem z firmy Interbiuro.

czytaj więcej >

Kolor ma znaczenie

Wywiad z: dr Marek Borowiński

Czy wiesz jakie barwy pobudzają do pracy, a jakie pomagają odpocząć? O tym jak oddziałują na nas kolory rozmawiamy z dr Markiem Borowińskim, specjalistą ds. visual merchandisingu i psychologii koloru.

czytaj więcej >

Chillout w specjalnej strefie

Wywiad z: mgr inż. arch. Katarzyna Klimek z firmy MDD

Strefy chilloutu pełnią ważną rolę w przestrzeni biurowej wielu firm. Takie miejsca pozwalają na odpoczynek pracowników oraz stanowią miejsce spotkań. Czym się charakteryzują? Jakie są trendy w ich aranżacji? O strefach chilloutu rozmawiamy z mgr inż. arch. Katarzyną Klimek* z firmy MDD.

czytaj więcej >