Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Cyberbezpieczeństwo firm

Wywiad z: Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.

Rozwój technologii stwarza firmom wiele nowych możliwości. Niestety, z roku na rok rośnie także liczba przestępstw w sieci. Jak ochronić firmę przed cyberatakami? O cyberzagrożeniach i o tym, jak się przed nimi bronić opowiada Piotr Kupczyk z firmy Kaspersky Lab Polska.

czytaj więcej >

Rozwiązania posadzkowe uszyte na miarę

Wywiad z: Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca Flowcrete Central & Eastern Europe

Posadzki firmy Flowcrete znajdują się w najbardziej prestiżowych biurowcach w Polsce. O początkach firmy, największych realizacjach i planach na przyszłość opowiada Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca Flowcrete Central & Eastern Europe.

czytaj więcej >

Wybierając Kulturę Słuchania

Wywiad z: Bartosz Michałek, Pomysłodawca i CEO iniJOB.com

Tworzenie efektywnej firmy nie może odbywać się bez dbałości o komunikację wewnętrzną. Nie można sprowadzać jej jednak tylko do roli „słupa ogłoszeniowego”. O tym, że wspólny sukces możliwy jest tylko wtedy, gdy ludzie ze sobą rozmawiają opowiada Bartosz Michałek, Pomysłodawca i CEO iniJOB.com.

czytaj więcej >

Zabytki na placu budowy

Wywiad z: Jacek Kosiński, partner zarządzający kancelarii Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni

Czasem podczas prowadzenia prac budowlanych generalni wykonawcy trafiają na znaleziska archeologiczne. Ukryte w ziemi skarby mogą przysporzyć inwestorom sporo problemów. O wpływie zabytków na realizację inwestycji opowiada Jacek Kosiński z kancelarii Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni.

czytaj więcej >

Tak chcemy pracować za kilka lat

Wywiad z: Christian Jansen, menedżer ds. relacji z najemcami na rynku polskim, Union Investment Real Estate

Jakie będą biura przyszłości? Union Investment Real Estate postanowił to sprawdzić. O wynikach badania dotyczącego trendów i kierunków rozwoju powierzchni biurowych do 2020 r. rozmawiamy z Christianem Jansenem, menedżerem ds. relacji z najemcami na rynku polskim.

czytaj więcej >

Generalny wykonawco, nie jesteś sam!

Wywiad z: Tomasz Augustyniak, Partner Zarządzający Go4Energy i Katarzyna Podyma, Sales & Marketing Director Go4Energy

Dla deweloperów komercyjnych certyfikacja stała się ważnym aspektem podczas realizacji inwestycji. Coraz częściej jej przeprowadzenie zlecane jest generalnym wykonawcom. Mogą oni jednak liczyć na wsparcie. Eksperci firmy Go4Energy tłumaczą, na czym ono polega.

czytaj więcej >

Przeprowadzka – gra na kilku frontach

Wywiad z: Michał Styś, dyrektor zarządzający OPG Property Professionals.

Firmy z różnych powodów decydują się na zmianę biura. Wiele z nich obawia się jednak procesu relokacji. Jak płynnie przeprowadzić się do nowego miejsca tłumaczy Michał Styś, dyrektor zarządzający OPG Property Professionals.

czytaj więcej >

Placemaking w nieruchomościach

Wywiad z: Jan Jakub Zombirt, Dyrektor, Dział Doradztwa Strategicznego, JLL

Biurowce coraz częściej otwierają się na mieszkańców. Dlaczego tak jest? Co jest potrzebne do tego, by wykreować miejsce, które przyciągnie ludzi? O placemakingu w nieruchomościach opowiada Jan Jakub Zombirt, dyrektor w dziale doradztwa strategicznego, JLL.

czytaj więcej >

Inwestorzy wybierają Kraków

Wywiad z: Sebastian Wysocki i Kamil Tyszkiewicz

Czym Kraków przyciąga inwestorów? Jak stolica Małopolski wypada na tle innych polskich miast? O tym, co składa się na pozycję biznesową Krakowa opowiadają Sebastian Wysocki, menedżer oddziału Antal w Krakowie i Kamil Tyszkiewicz, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE.

czytaj więcej >

Dużej przestrzeni nie trzeba się bać

Wywiad z: Marta Janiszek, kierownik działu projektowego Interbiuro Design & Fitout

Jak zaaranżować duże biuro, by pracownicy dobrze się w nim czuli? Jak efektywnie wykorzystać większą przestrzeń? Urządzenie niemałego biura może przerażać inwestora i budzić takie oraz inne pytania, ale jak przekonuje Marta Janiszek z firmy Interbiuro Design & Fitout tego procesu nie należy się bać.

czytaj więcej >