PGE Narodowy

HB Reavis Inwestorem Roku w Europie Środkowo-Wschodniej

Grzegorz Strutyński z HB Reavis Poland odebrał nagrodę w kategorii Inwestora Roku 2014 w Europie Środkowo-Wschodniej
Grzegorz Strutyński z HB Reavis Poland odebrał nagrodę w kategorii Inwestora Roku 2014 w Europie Środkowo-Wschodniej
HB Reavis została wyróżniona tytułem Inwestora Roku 2014 w Europie Środkowo-Wschodniej.

16 października w hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród FDI Poland Investor Awards. Podczas wydarzenia wyróżniono wiodące firmy zagraniczne, które działają w Polsce. Międzynarodowi inwestorzy zostali uhonorowani za swój wkład w rozwój polskiej gospodarki. Pod uwagę brano poziom inwestycji, liczbę tworzonych miejsc pracy oraz strategiczne znaczenie realizowanych projektów. W trakcie gali nagrodzono również najlepszą strefę ekonomiczną i park technologiczny.

 

To prestiżowe wyróżnienie to dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy. W HB Reavis nieustannie rozwijamy naszą działalność i powiększamy portfolio zrealizowanych projektów. Chociaż odważnie i z sukcesem zdobywamy kolejne rynki, Polska wciąż pozostaje dla nas kluczową lokalizacją powiedział Stanislav Frnka, Prezes Zarządu HB Reavis Poland.

 

HB Reavis jest międzynarodową grupą deweloperską, działającą na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii i Turcji. W ciągu 20 lat spółka zrealizowała 750 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej, handlowo-rozrywkowej i logistycznej na Słowacji, w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Kolejne 875 000 mkw. znajduje się obecnie w realizacji lub procesach przygotowawczych. Firma działa w oparciu o zintegrowany model biznesu, który obejmuje działania deweloperskie i wykonawcze – począwszy od rozpoznania warunków inwestycji, przez stworzenie projektu architektonicznego, budowę, na zarządzaniu nieruchomościami kończąc. Grupa dysponuje kapitałem własnym na poziomie 860 mln euro, zarządza aktywami o wartości przekraczającej 1,5 mld euro i zatrudnia ponad 400 osób w całej Europie.

 

Na polskim rynku spółka HB Reavis Poland Sp z o.o. działa od 2008 roku i dotychczas dostarczyła na stołeczny rynek 95 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w ramach dwóch inwestycji: Konstruktorska Business Center i Gdański Business Center I. Dwie kolejne inwestycje są w trakcie realizacji, a następne dwie – w fazie planowania.

 

Inicjatywę FDI Poland Investor Awards wspiera kilkanaście bilateralnych izb gospodarczych reprezentujących takie kraje jak: Wielka Brytania, USA, Kanada, Francja, Hiszpania, Portugalia, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Holandia, Włochy, Irlandia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Australia, Japonia, Korea, Chiny oraz Brazylia.


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz