Przedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoBusiness House logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Drzwi do biznesu i światowego stylu zarządzania

fot. blog.inkubatorstarter.pl
fot. blog.inkubatorstarter.pl
Rusza kolejna edycja Gdański Business Week – wydarzenia skierowanego do młodzieży, dającego możliwość wcielenia się w rolę przedsiębiorcy pracującego nad rozpoczęciem i rozwojem biznesu.

19 lipca rozpocznie się piąta edycja wydarzenia Gdański Business Week organizowanego przez Gdański inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Miasto Gdańsk i Washington Business Week. Wydarzenie pozwoli uczestnikom przekonać się, jak to jest być przedsiębiorcą – zakładać i rozwijać firmę. Pracownikom trójmiejskich firm biorącym udział w projekcie, spotkanie pozwoli rozwinąć kompetencje menadżerskie i wymienić się doświadczeniami z zagranicznymi ekspertami.

 

Wydarzeniu Gdański Business Week będzie towarzyszył projekt ICT Day poświęcony nowym technologiom. W ramach niego młodzież odbędzie wycieczkę do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER i Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 

Dodatkowo w ciągu całego tygodnia będą odbywały się wykłady z udziałem ekspertów z różnych dziedzin (sprzedaży, Personal Brandingu czy Product Managementu). Cennych, popartych doświadczeniem rad udzielą polscy i amerykańscy doradcy film (tzw. Company Advisors), m.in. przedstawiciele Boeinga, mcaConnect, Downtown Seattle Association, InvestGda, Young Digital Planet i Kemiry.

 

Jako firma o światowym zasięgu zatrudniająca w Gdańsku ponad 200 osób staramy się dbać nie tylko o rozwój naszych usług, ale również o rozwój pracowników i ich kompetencji zawodowych. Dlatego też udział w Gdańsk Business Week oceniamy jako cenną wartość dla naszych liderów i specjalistów mogących skorzystać z wiedzy ekspertów na co dzień zarządzających największymi amerykańskimi firmami oraz zapoznać się z amerykańskim stylem prowadzenia biznesu – mówi Marta Gołubowicz z firmy Kemira.

 

Gdański Business Week potrwa od 19 do 24 lipca. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w Gdańskim Liceum Autonomicznym.


0.0
Tagi: GIP STARTER
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra