PGE Narodowy

Nie wyjeżdżaj do Londynu. Wybierz Gdańsk!

Gdańsk
Kampania promocyjna "Wybierz Gdańsk"
W stolicy województwa pomorskiego rozpoczęto akcję promocyjną „Wybierz Gdańsk”. Kampania ma zachęcić młodych ludzi z całej Polski do osiedlenia się w tym mieście. Partnerem akcji została Olivia Business Centre.

W sobotę 25 lipca rozpoczyna się 755. Jarmark św. Dominika. Do tegorocznego programu włączono inaugurację kampanii promocyjnej, której główne hasło brzmi: Nie wyjeżdżaj do Londynu. Wybierz Gdańsk! Tego dnia zostanie uruchomiona strona internetowa wybierzgdansk.pl (w przygotowaniu), która umożliwi zapisanie się na e-biuletyn, w którym cyklicznie przesyłane będą rozmaite informacje o Gdańsku, w tym m.in. oferty pracy. Ponadto podczas święta, wokół Centrum Informacji i Spotkań Jarmarku św. Dominika pojawią się instalacje z grafikami przedstawiającymi korzyści wynikające z zamieszkania w Gdańsku.

 

Powzięte działania mają zachęcić młode osoby z całej Polski do zamieszkania i podjęcia pracy na Pomorzu. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Gdańsk Global, patronatem honorowym objął ją Prezydent Miasta Gdańska, Paweł Adamowicz. W projekt zaangażowali się również: Olivia Business Centre, Pracodawcy Pomorza, Fundacja Gdańska i Radio Gdańsk.

 

Gdańsk jest miastem wyjątkowym. W ciągu ostatnich 10 lat przeprowadziło się tutaj 50 tys. osób. W Gdańsku mają swoje siedziby polskie i międzynarodowe korporacje. Oferta życia i pracy w naszym mieście jest bardzo bogata. Wierzymy, że projekt „Wybierz Gdańsk” będzie dobrym sposobem na pokazanie dotychczasowych sukcesów miasta, w szczególności młodym ludziom, którzy podejmują ważne dla siebie decyzje – wybierają uczelnię i kierunek studiów, obierają ścieżkę swojej kariery. Chcemy przekonać ich, że to właśnie Gdańsk będzie idealnym miejscem na osiągnięcie sukcesu – mówi Małgorzata Ziemkowska, członek zarządu Fundacji Gdańsk Global.

 

Główna działalność Fundacji Gdańsk Global związana jest z rozwojem i promocją przedsiębiorczości w Gdańsku i województwie pomorskim. Fundacja integruje trójmiejski biznes, m.in. poprzez pomoc w nawiązywaniu kontaktów, partnerstwo, organizację dla biznesu różnorodnych szkoleń czy konferencji. Siedziba organizacji mieści się w kompleksie Olivia Business Centre w Gdańsku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz