Fabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoINTERBIURO logoTétris Poland logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Jazz w biurze? Czemu nie!

Adgar Park West
Adgar Park West
Kompleks biurowy Adgar Park West rozszerzył skierowaną do najemców ofertę „po godzinach” o cotygodniowe koncerty jazzowe.

Warszawska scena jazzowa zyskała nowe i nieco zaskakujące miejsce, znajdujące się na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181. Cykl cotygodniowych koncertów jazzowych został zainaugurowany tam przez strefę sportu i rekreacji AdgarFit i restaurację Świeżo Malowane. Na środowe koncerty rozpoczynające się o godz. 20:00 organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników jazzu i trendów w muzyce.

 

Za stronę artystyczną cyklu koncertów w Świeżo Malowane odpowiada Wawrzyniec Prasek – pianista i muzyk jazzowy.W wakacyjnym repertuarze znaleźli się tacy artyści, jak: Sławek Uniatowski, Olga Boczar czy Francesco Chiarini. Wstęp na koncerty w Adgar Park West jest bezpłatny, obowiązuje jedynie telefoniczna rezerwacja miejsc.

 

Dzisiaj kompleks biurowy musi oferować coś więcej niż przestrzeń biurową i lobby. Stworzyliśmy AdgarFit jako jedyną w swoim rodzaju strefę sportu i rekreacji na parterze kompleksu biurowego, w której mieści się także parę lokali gastronomicznych, m.in.  Świeżo Malowane – innowacyjny koncept restauracyjny oparty na idei food pairing. We współpracy ze Świeżo Malowane rozszerzyliśmy ofertę „po godzinach” o cotygodniowe koncerty jazzowe. Latem goście mogą rozsiąść się na leżakach w patio przed lokalem i cieszyć się świetną muzyką. Przygotowaliśmy bardzo ciekawy repertuar, grają wielkie talenty jazzowe, a wstęp na koncerty jest wolny. Wystarczy zarezerwować wejściówki przez telefon – zachęca Eyal Litwin, prezes Adgar.

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra