PGE Narodowy

EKO Jazz w biurze? Czemu nie!

Adgar Park West
Adgar Park West
Kompleks biurowy Adgar Park West rozszerzył skierowaną do najemców ofertę „po godzinach” o cotygodniowe koncerty jazzowe.

Warszawska scena jazzowa zyskała nowe i nieco zaskakujące miejsce, znajdujące się na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181. Cykl cotygodniowych koncertów jazzowych został zainaugurowany tam przez strefę sportu i rekreacji AdgarFit i restaurację Świeżo Malowane. Na środowe koncerty rozpoczynające się o godz. 20:00 organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników jazzu i trendów w muzyce.

 

Za stronę artystyczną cyklu koncertów w Świeżo Malowane odpowiada Wawrzyniec Prasek – pianista i muzyk jazzowy.W wakacyjnym repertuarze znaleźli się tacy artyści, jak: Sławek Uniatowski, Olga Boczar czy Francesco Chiarini. Wstęp na koncerty w Adgar Park West jest bezpłatny, obowiązuje jedynie telefoniczna rezerwacja miejsc.

 

Dzisiaj kompleks biurowy musi oferować coś więcej niż przestrzeń biurową i lobby. Stworzyliśmy AdgarFit jako jedyną w swoim rodzaju strefę sportu i rekreacji na parterze kompleksu biurowego, w której mieści się także parę lokali gastronomicznych, m.in.  Świeżo Malowane – innowacyjny koncept restauracyjny oparty na idei food pairing. We współpracy ze Świeżo Malowane rozszerzyliśmy ofertę „po godzinach” o cotygodniowe koncerty jazzowe. Latem goście mogą rozsiąść się na leżakach w patio przed lokalem i cieszyć się świetną muzyką. Przygotowaliśmy bardzo ciekawy repertuar, grają wielkie talenty jazzowe, a wstęp na koncerty jest wolny. Wystarczy zarezerwować wejściówki przez telefon – zachęca Eyal Litwin, prezes Adgar.

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz