Giant

Olivia Six z nominacją w konkursie CEE Outsourcing and Shared Services Awards 2015

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Budynek Olivia Business Centre – Olivia Six – znalazł się na „krótkiej liście” budynków nominowanych do nagrody dla najlepszego biurowca dla firm sektora BPO i SSC.

Budynek Olivia Business CentreOlivia Six – znalazł się na „krótkiej liście” budynków nominowanych do nagrody dla najlepszego biurowca dla firm sektora BPO i SSC. Warto dodać, iż obiekt ten jest jedynym budynkiem biurowym, który zdobył nominację w tym konkursie na terenie Trójmiasta. Z kolei cały kompleks otrzymał wyróżnione za projekt Olivia Campus realizowany we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim i Politechniką Gdańską. Jury konkursu przyznało także nominację Rezydentom Olivia Business Centre: PwC Poland w kategorii “General Advisory/Location Advisory Services Firm of the Year”, Hays Specialist Recruitment w kategorii “Best Recruitment Firm of the Year”, zaś Sii Sp. z o.o. oraz Atos IT Services Sp. z o.o. jako “IT Services firm of the year – Poland”.

 

Trójmiasto już po raz kolejny zostało zaliczone do „krótkiej listy” w kategorii najszybciej rozwijającej się aglomeracji w kraju. To ważne, że Trójmiasto jest coraz szerzej doceniane przez światowe firmy usługowe. Po raz kolejny występujemy jako jedna aglomeracja, a nie poszczególne, konkurujące ze sobą miasta. To klucz do sukcesu i jeszcze szybszego rozwoju całego Pomorza, w którym Trójmiasto jest największą siłą napędową – powiedział Maciej Kotarski, odpowiedzialny za komercjalizację Olivia Business Centre.

 

Konkurs CEE Outsourcing and Shared Services Awards 2015 ma na celu uhonorowanie osiągnięć firm sektorów BPO i SSC. Prestiż nagród, a także nominacji podkreśla to, iż są one przyznawane przez niezależne jury, składające się z przedstawicieli branży reprezentujących światowe firmy i czołowe organizacje.

 

Olivia Business Centre jest największym centrum biurowo-biznesowym w regionie. Docelowo wielkość kompleksu przekroczy 170 000 mkw. W skład centrum wchodzi pięć biurowców – Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, który został oddany do użytku w maju br. Swoje biura otworzyły tu takie firmy jak Alior Bank, Allianz, Amazon, Bayer, Energa, Noble Bank, PKO BP, PwC, Sii, ThyssenKrupp. Kompleks oferuje najemcom przeszło 1600 miejsc parkingowych oraz ponad 200 stojaków rowerowych, a także 5 szatni z prysznicami.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz