Giant

Schüco na targach Light+Building 2016

Napęd Schüco TipTronic Simply Smart pozwala na bezgłośnie otwieranie elementów okiennych i drzwiowych, fot. Schüco
Panel drzwiowy Schüco DCS – widok listy adresowej, fot. Schüco
Podczas targów Light+Buliding 2016 obywających się w dniach 13-18 marca br. we Frankfurcie nad Menem firma Schüco International KG zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie inteligentnych powłok budynków.

Podczas targów Light+Buliding 2016 obywających się w dniach 13-18 marca br. we Frankfurcie nad Menem firma Schüco International KG zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie inteligentnych powłok budynków. Uczestnicy targów, który odwiedzą stoisko w hali 11, będą mieli okazję do zapoznania się z przyszłościowymi produktami w obszarze automatyki budynku oferowanych przez Schüco International KG. Portfolio produktowe firmy w tej dziedzinie obejmuje kompleksowe rozwiązania – od elementów sterujących pojedynczymi jednostkami okiennymi lub drzwiowymi, aż po całościowe systemy będące w pełni kompatybilne z systemami zarządzania budynkiem bazującymi na sterownikach KNX, LON i Wago. Dostępne komponenty umożliwiają przy tym całkowitą integrację z elementami stolarki okiennej i drzwiowej.

W ofercie Schüco można znaleźć m.in. stale rozbudowywaną platformę mechatronicznych okuć Schüco TipTronic SimplySmart, która w niedługim czasie stanie się kompatybilna z innymi inteligentnymi technologiami firmy. Programowanie funkcji różnych części będzie odbywać się przy pomocy jednego programu, którego działanie można rozszerzyć także na inne produkty. Innym rozwiązaniem jest panel drzwiowy Schüco Door Control System (DCS), łączący w sobie system kontroli dostępu, domofonu i listy adresowej. Uzupełnieniem oferty w dziedzinie inteligentnych budynków stanowi elektrochromatyczne szkło SageGlass® firmy Saint-Gobain zmieniające stopień przejrzystości według indywidualnych potrzeb.

Firma Schüco International KG tworzy zrównoważone powłoki budynków, wyróżniające się wysoką efektywnością energetyczna, przyczyniającą się do redukcji emisji CO2 i ochrony konwencjonalnych źródeł energii. Firma oraz jej dywizje - metalowa i PVC-U oferują szeroką gamę produktów do budynków nowych i modernizowanych, zapewniając spełnienie indywidualnych wymagań we wszystkich strefach klimatycznych. Przedsiębiorstwo z ponad 4 800 pracownikami oraz 12 000 firm partnerskich, aktywnie działa w 80 krajach na całym świecie. W 2014 r. firma osiągnęła roczny obrót w wysokości 1,425 miliarda euro.

 


0.0
Tagi: Schuco
Napisz pierwszy komentarz