Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Biurowiec na wrocławskim Starym Mieście będzie gotowy w 2015 roku

Biurowiec Rzeźnicza 16 we Wrocławiu
Budynek będzie gotowy w trzecim kwartale 2015 roku
Budynek Rzeźnicza 16 we Wrocławiu zostanie ukończony w trzecim kwartale 2015 roku i zaoferuje powierzchnie biurowe i handlowe klasy A.

Dreamriver Development informuje, iż wrocławski biurowiec Rzeźnicza 16 będzie zapraszać najemców już w 2015 roku. Obiekt znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Rzeźniczej i Nowy Świat i oferować będzie powierzchnie handlowe i biurowe klasy A. Budynek zlokalizowany jest jedynie 200 metrów od Rynku.

 

Elewacja biurowca powstanie z piaskowca. Projekt zakłada również dwupoziomowe lobby oraz luksusowe części wspólne, a także powierzchnie biurowe wyposażone w nowoczesne technologie. Na 5 kondygnacjach zaoferuje 3800 mkw. powierzchni całkowitej, z czego 2950 mkw. stanowić będą biura, a 850 mkw. - lokale handlowe. Na jednym piętrze znajdzie się 900 mkw. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji również parking podziemny. W budynku znajdą się dwie windy, a współczynnik powierzchni wspólnych wyniesie 5 proc.

 

Projekt obiektu powstał w pracowni Pandastudio. Inwestorem zastępczym jest firma AIMENG, a za komercjalizację odpowiada Immobillo Group.


0.0
Napisz pierwszy komentarz