bcb wrzesień 2020

EKO JLL komercjalizuje Warsaw Spire

Warsaw Spire, wiz. Ghelamco
Warsaw Spire, wiz. Ghelamco
Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację wieżowca Warsaw Spire.

JLL będzie odpowiadać za realizację strategii najmu i pozyskiwanie firm zainteresowanych objęciem powierzchni zarówno w części biurowej, jak i usługowej kompleksu Warsaw Spire, realizowanego przez firmę Ghelamco w Warszawie. Nasz wybór JLL jako agencji dedykowanej projektowi Warsaw Spire podyktowany był znakomitą reputacją firmy i jej wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu właścicieli budynków oraz we współpracy z międzynarodowymi i lokalnymi firmami - najemcami powierzchni biurowych, a także znajomością rynku oraz świadomością pozycji i wartości naszego projektu – komentuje Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju, Członek Zarządu Ghelamco Poland.

 

Możliwość współpracy z Ghelamco przy jednej z najciekawszych inwestycji biurowych ostatnich lat to dla nas duże wyróżnienie. Warsaw Spire ma wszystkie atuty, aby przyciągnąć nawet najbardziej wymagających najemców z różnych segmentów gospodarki, w tym również z sektora publicznego. Lokalizacja, nowoczesna architektura, dbałość o jakość wykończenia, najwyższej klasy rozwiązania technologiczne, a także rozwinięta oferta usługowa i gastronomiczna oraz unikalna przestrzeń publiczna to atuty tego przedsięwzięcia – mówi Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

 

Warsaw Spire jest jedną z najważniejszych inwestycji komercyjnych realizowanych obecnie w Warszawie. Obiekt powstaje w nowym biznesowym centrum Warszawy, przy placu Europejskim, w kwartale ulic Towarowej, Grzybowskiej, Wroniej i Łuckiej. Inwestycja realizowana jest etapami – jako pierwszy w 2014 r. oddany do użytku został 55-metrowy budynek B, w tym roku planowane jest ukończenie budynku C (również 55-metrowego), natomiast prace przy 220-metrowym wieżowcu zostaną zamknięte w kwietniu 2016 r.

 

Łącznie Warsaw Spire zaoferuje 100 000 mkw. powierzchni biurowej wyposażonej w nowoczesne rozwiązania technologiczne, np.  zastosowany po raz pierwszy w Polsce system wind typu ‘double deck’. Flagowa inwestycja Ghelamco realizowana jest zgodnie z wymogami systemu BREEAM na poziomie Excellent. Za koncepcję architektoniczną Warsaw Spire odpowiada zespół architektów z pracowni M. & J-M. Jaspers – J. Eyers & Partners wraz z Polsko-Belgijską Pracownią Architektury – Projekt.


0.0
Napisz pierwszy komentarz