Najwyższe piętra Sky Tower należą do Sii

Biuro firmy Sii w wieżowcu Sky Tower we Wrocławiu
Biuro firmy Sii w wieżowcu Sky Tower we Wrocławiu
Firma Sii jest obecna w wieżowcu Sky Tower od 2013 r. Czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej przedłużył umowę najmu i na dłużej pozostanie na najwyższych piętrach obiektu.

Sii to kolejna firma, która przedłużyła umowę najmu w Sky Tower. Nowa umowa wchodzi w życie z początkiem sierpnia br. Wrocławski oddział firmy zatrudnia obecnie ponad 400 osób. Siedziba Sii znajduje się na 24. i 25. piętrze wieżowca. W Sky Tower firma jest obecna od 2013 r. zajmując łącznie ponad 1700 mkw. powierzchni. 


Cieszymy się, że firmy o zasięgu międzynarodowym na siedzibę firmy wybierają nasz najbardziej charakterystyczny budynek w mieście jak i Dolnym Śląsku. Dla pracowników firmy Sii staraliśmy się polepszyć komfort pracy w biurze, m.in. przez uzgodnienie i zapewnienie najemcy szerokiego pakietu serwisowego. Jest to jeden z elementów naszej kompleksowej oferty ze względu na to, iż LC Corp SA jest zarówno właścicielem oraz zarządcą budynku. To zaowocowało dalszą współpracą i przedłużeniem umowy na kolejne lata – mówi Piotr Pirogowicz, Dyrektor ds. Najmu, LC Corp SA. 


Początkowo wynajęliśmy powierzchnię 25. piętra. Kolejni klienci i szybko rosnący zespół projektowy zwiększył nasze potrzeby i we wrześniu 2014 r. podwoiliśmy wynajmowaną powierzchnię, zajmując także 24. kondygnację. Decyzja o wyborze Sky Tower podyktowana była dobrą lokalizacją biura oraz prestiżem inwestycji. Ze względu na ciągły rozwój firmy, ważna była dla nas także możliwość wynajmu kolejnych powierzchni w ramach tego samego budynku – mówi Paweł Maksymczak, Dyrektor wrocławskiego oddziału Sii. 

 

Sky Tower to część jednego z najwyższych w Polsce (212 metrów, 50 pięter) kompleksów architektonicznych, w skład którego wchodzi także część mieszkalna i galeria handlowa. Przestrzeń biurowa to powierzchnia 32 500 mkw., galeria handlowa - 25 000 mkw., część mieszkalna składa się natomiast z 240 apartamentów.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz