Prawnicy w Elektrowni

Elektrownia Powiśle - wizualizacja
Elektrownia Powiśle - wizualizacja
Kancelaria Dentons przeprowadzi się do biura w inwestycji Elektrownia Powiśle.

Dentons to największa na świecie kancelaria prawnicza. Za dwa lata przeprowadzi się ona do nowego biura w Warszawie. Jej siedziba będzie zlokalizowana w najnowszej, inwestycji funduszu Tristan Capital Partners oraz White Star Real Estate jaką jest Elektrownia Powiśle. W obiekcie tym firma zajmie ok. 5600 mkw. powierzchni. W procesie wyboru najlepszej opcji najmu, jak i w negocjowaniu warunków umowy kancelarię Dentons reprezentowała firma JLL.

Głównym czynnikiem decydującym o wyborze nowej lokalizacji była jej atrakcyjność z punktu widzenia klientów i pracowników. Wybór Powiśla – jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części miasta, gdzie nie ma siedziby żadna z dużych sieciowych kancelarii – odróżni nas od pozostałych firm prawniczych i zapewni większą kameralność oraz pożądaną przez klientów dyskrecję – komentuje Arkadiusz Krasnodębski, Poland Managing Partner w Dentons.

Nowe biuro będzie nawiązywać do aktualnych trendów w aranżacji przestrzeni, z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania kancelarii prawniczej. Znajdzie się w nim szereg rozwiązań wspierających kluczowe wartości Dentons, takie jak współpraca, transparentność, równość oraz promujących kulturę mentoringu i coachingu – dodaje Karina Furga-Dąbrowska, partner i Chief Design Officer w Dentons.

Dentons swoją nową warszawską siedzibę będzie miał w budynku B5 kompleksu Elektrownia Powiśle. Do nowego biura firma wprowadzi się w 2019 r. Wczesne rozpoczęcie przez Dentons poszukiwań oraz negocjacji pozwoliło na wynajęcie bardzo atrakcyjnej powierzchni biurowej w ramach obiektu z dostępem do tarasu do wyłącznego użytku firmy. Świetnie skomunikowany, unikalny i wielofunkcyjny koncept, jakim jest Elektrownia Powiśle, czyni to miejsce idealną siedzibą dla firm stawiających na niebanalne lokalizacje, chcących się wyróżnić na rynku, jak również zaoferować swoim obecnym i potencjalnym pracownikom szeroką ofertę udogodnień – mówi Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL.

Kompleks Elektrownia Powiśle powstaje na terenie dawnej Elektrowni Powiśle. Jest on zlokalizowany pomiędzy ulicami Dobrą, Leszczyńską, Wybrzeżem Kościuszkowskim i Zajęczą, czyli w pobliżu Centrum Nauki Kopernik oraz Biblioteki Uniwersyteckiej. Elektrownia Powiśle to najnowsza inwestycja funduszu EPISO 4, zarządzanego przez Tristan Capital Partners oraz White Star Real Estate. Zakłada ona utworzenie na terenie historycznej elektrowni trzech obiektów biurowych o powierzchni 23 000 mkw oraz 15 500 mkw powierzchni handlowo-usługowej, 6000 mkw powierzchni przeznaczonej na apartamenty oraz 5500 mkw powierzchni dedykowanej na hotel.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz