Kinnarps nowy

Nowoczesne elastyczne biura w bydgoskim biurowcu Preludium

|
Biura flex od Chillispaces w Bydgoszczy, źródło: materiały prasowe partnera
Biura flex od Chillispaces w Bydgoszczy, źródło: materiały prasowe partnera
267 stanowisk pracy i 14 sal konferencyjnych na 1500 mkw. dostarczy pierwszy w Bydgoszczy flex office. Nowoczesna przestrzeń zostanie uruchomiona w I kwartale 2021 r.

Flex office, czyli elastyczne biura zlokalizowane w bydgoskim biurowcu Preludium, to pierwsza taka inwestycja w tym mieście. W wyborze lokalizacji doradzała firma Savills. Zdecydowano się na biurowiec w Bydgoszczy ze względu na duży potencjał biznesowy i stosunkowo niewielkie nasycenie rynku ofertą biur serwisowanych. Przestrzeń biurową udostępni chillispaces.com, jeden z liderów rynku flex office w Polsce. 1500 mkw. pomieści m.in. 267 stanowisk pracy, 14 sal konferencyjnych, a także 4 budki telefoniczne, wyposażone zaplecze socjalne i strefę chillout.

Tego typu biura cechują płaskie stawki bez ukrytych opłat i elastyczne warunki najmu oraz krótsze umowy. W tych warunkach odnajdą się więc nie tylko duże firmy, ale i mniejsze, kilkuosobowe zespoły. Model elastyczny umożliwia przede wszystkim szybkie reagowanie na zmieniające się zapotrzebowanie firmy na powierzchnię biurową oraz łatwą aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do potrzeb konkretnej firmy.

Jesteśmy w stanie nawet w ciągu kilku dni dokonać koniecznej transformacji biura, np. przesunięć ścian, organizacji sieci LAN czy zmian aranżacji stanowisk w wyizolowanej przestrzeni, dopasowanej do bieżącej potrzeby naszego najemcy. Oczywiście firmy w Bydgoszczy oprócz modelu flex office będą mogły wybrać w Chillispaces.com przestrzeń coworkingową czy usługę tzw. wirtualnego biura – podkreśla Agnieszka Stencel-Pilch, Regional Manager w Chillispaces.com.


Nowy punkt na biznesowej mapie Bydgoszczy

Biurowiec Preludium zlokalizowano w punkcie przecięcia dwóch najważniejszych arterii miasta – ulicy Jagiellońskiej oraz Trasy Uniwersyteckiej, 2 km od historycznego centrum Bydgoszczy. Budynek wyróżnia się elegancką i ponadczasową bryłą, dopasowaną do lokalnej modernistycznej i przedwojennej zabudowy. W jego bezpośrednim otoczeniu znalazły się także przestrzenie zielone oraz plac miejski. Budynek zaprojektowano jako obiekt przyjazny nie tylko dla użytkowników, ale i środowiska. Zastosowano w nim materiały spełniające najwyższe standardy estetyczne i techniczne.

Chillispaces.com jest jedną z najdłużej działających polskich firm na rodzimym rynku, świadczącą usługi wirtualnych biur, elastycznych pracowni coworkingowych i biur serwisowanych. Obecnie dostarcza 8 lokalizacji – 7 w Krakowie i 1 w Łodzi – zajmujących łącznie ponad 16 000 mkw. i mieszczących ponad 2200 stanowisk pracy. Najemcami przestrzeni w biurach chillispaces.com są nie tylko duże firmy, ale i młode polskie startupy. Inwestycja w Bydgoszczy to kolejny ważny krok na biznesowej ścieżce rozwoju firmy. chillispaces.com zapowiedziało też rozwój w centralnej i północnej Polsce oraz powiększenie przestrzeni swoich biur o 70 proc. Do II kwartału przyszłego roku zamierza powiększyć swoją ofertę biur do 11 lokalizacji w pięciu miastach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz