Proton Office

Genpact pozostaje w Centrum Biurowym Korona

Centrum Biurowe Korona w Krakowie
Centrum Biurowe Korona w Krakowie
Lider w sektorze zarządzania procesami biznesowymi przedłuża umowę najmu w krakowskim biurowcu.

Właściciel Centrum Biurowego Korona w Krakowie, Globe Trade Centre S.A., podpisał przedłużenie umowy najmu ponad 3 000 mkw. powierzchni biurowej. W biurowcu Edison przez kolejne pięć lat pozostanie firma Genpact.

Najemca jest globalnym liderem w sektorze usług z zakresu zarządzania procesami biznesowymi. W Polsce Genpact działa od 2008 roku i obecnie zatrudnia ponad 350 pracowników. W Budynku Edison w Krakowie firma zajmuje 3 090 mkw. powierzchni biurowej. W ostatnim czasie firma Genpact zdecydowała się również na rozszerzenie działalności w Szczecinie, gdzie otworzy centrum obsługi i zatrudni dodatkowo prawie 200 osób.

Genpact to jeden z kluczowych najemców Centrum Biurowego Korona. Cieszymy się, że firma zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu na kolejne 5 lat. Jest to niewątpliwie dowodem dużego zaufania ze strony najemcy. Popyt na powierzchnie biurowe w Krakowie generowany jest w znaczący sposób przez firmy z sektora BPO. Obecnie w Krakowie działa ponad 70 firm z sektora outsourcingu, w większości międzynarodowych korporacji, z których część znalazła swoje miejsce w budynkach biurowych GTC w Krakowie – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC S.A.

Centrum Biurowe Korona składa się z trzech jedenastokondygnacyjnych budynków – Edison, Newton i Galileo, łącznie oferujących ponad 31 326 mkw. Kompleks powstawał w latach 2003-2008. Obecnie jest siedzibą wielu polskich i międzynarodowych firm między innymi z branży IT, finansowej, BPO oraz doradczej.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz