Giant

Duże zainteresowanie biurowcami GTC

Na zdjęciu: Centrum Biurowe GTC
Na zdjęciu: Centrum Biurowe GTC
Wielu chętnych znalazło się na wynajęcie powierzchni biurowych w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach i Centrum Biurowym GTC w Krakowie.

Na wynajęcie nowej powierzchni biurowej w Centrum Biurowym Francuska zdecydowały się  Trac Tec (producent i dostawca części infrastruktury kolejowej),  American Heart of Poland (sieć klinik kardiologicznych i kardiochirurgicznych), KPMG (międzynarodowa firma, świadcząca usługi doradcze w zakresie audytu i podatków) oraz Arpid (kancelaria prawna).

Największą powierzchnię – 1200 m kw. – wynajął  Trac Tec, który zdążył już się przeprowadzić. Do nowego biura przeniosła się również firma KPMG, która zajmuje 800 m kw. Sieć American Heart of Poland wynajęła 1000 m kw., natomiast  Aprid podpisał umowę na 340 m kw. – ci najemcy wprowadzą się do swoich biur jeszcze w tym miesiącu.

Deweoper GTC, do którego należy Centrum Biurowe Francuska, odniósł również sukcesy na rynku krakowskim, gdzie dysponuje Centrum Biurowym GTC. Firma wynajęła działającemu w branży IT przedsiębiorstwu Intellinet 1500 m kw. Ponadto IBM przedłużył umowę najmu 5000 m kw. powierzchni biurowej w kompleksie na kolejne pięć lat.

IBM działa w Centrum Biurowym GTC w Krakowie od 2005 roku. Cieszymy się i zarazem jesteśmy dumni, że firma zdecydowała się na przedłużenie umowy. Dzięki obecności tak renomowanych najemców jak IBM, nasze centrum niezmiennie pozostaje jednym z kluczowych ośrodków biznesowych w stolicy Małopolski – mówi Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych GTC S.A.

Warto wspomnieć również o tym, że umowę najmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym GTC przedłużyła firma Deloitte, natomiast  Hitachi wynajął dodatkowe 800 m kw., co daje mu łącznie prawie 2.000 m kw. powierzchni najmu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz