Proton Office

EKO Najemca Olivii Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce

Gdańskie biuro Sii znajduje się w Olivia Business Centre
Gdańskie biuro Sii znajduje się w Olivia Business Centre
Firma Sii wynajmująca powierzchnię w kompleksie OBC po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce”. Wyniki ogłoszono na podstawie badania AudIT prowadzonego przez Tygodnik „Computerworld” i firmę TNS.

Wyróżnienie Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce przyznawane jest na podstawie anonimowej ankiety, której celem jest zbadanie satysfakcji z pracy, poziomu zaangażowania pracowników i czynników, jakie motywują ich do bardziej efektywnej pracy. Badanie dowodzi, że pracownicy Sii to entuzjaści, silnie identyfikujący się z firmą, wierzący w jej przyszłość i motywujący do pracy kolegów. Indeks TRI*M, obrazujący satysfakcję z miejsca pracy, wynosi w Sii 87 i należy do ścisłej czołówki wśród wszystkich przebadanych pracowników IT w Polsce. Oznacza to, że pracownicy Sii są bardzo zadowoleni z pracy – dobrze oceniają m.in. stabilizację zatrudnienia, efektywność współpracy zespołowej, a także uczciwość w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

 

To trzeci tytuł Sii. Ogromną satysfakcję sprawia nam odbieranie tej nagrody co roku. Pokazujemy, że konsekwentne działania przynoszą długofalowe rezultaty. Ciągle pracujemy na ten sukces, nie spoczęliśmy na laurach po pierwszej nagrodzie, co docenili nasi pracownicy. Krytyczne opinie, przekazywane nam razem z wynikami badania, są wnikliwie analizowane przez co stajemy się jeszcze lepszym miejscem pracy komentuje Joanna Kucharska, Dyrektor HR i Komunikacji w Sii.

 

Sii posiada w Polsce łącznie 8 oddziałów, w których zatrudnia ponad 2000 osób, a w bieżącym roku zamierza przyjąć kolejnych 2400 pracowników. W Gdańsku znajduje się największy polski oddział firmy, liczący ponad 550 osób. Firma do końca 2015 roku planuje zatrudniać w Gdańsku łącznie 700 inżynierów. Aktualnie posiadamy wiele potrzeb rekrutacyjnych na specjalistyczne stanowiska. Poszukujemy developerów takich technologii jak: Java, .NET, PHP, C++, Python, czy Embedded. Oprócz tego prowadzimy rekrutację na stanowiska tester sieci, firmware i softwareinformuje Magdalena Misiewicz, P.O. Kierownik Działu Rekrutacji i HR w Sii Gdańsk.


 

Gdańskie biuro Sii znajduje się w Olivia Business Centre, jednym z największych projektów biurowych w Polsce. - W Olivia Business Centre dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszym firmom najwyższej jakości przestrzeń do rozwoju. Nagroda przyznana Sii cieszy tym bardziej, że jest to argument aby programiści i pasjonaci technologii informatycznych wybierali Gdańsk jako miejsce swojego zamieszkania i pracy – komentuje Adam Sikorski, Doradca Zarządu Olivia Business Centre.


0.0
Napisz pierwszy komentarz