Pomerania Office Park – nowe miejsce na biurowej mapie Trójmiasta

|
ZEFIR to nowoczesny obiekt biurowy w Gdańsku
Biurowiec ZEFIR został oficjalnie otwarty 20 października, a zakończenie jego realizacji stanowi zamknięcie pierwszego etapu kompleksu POMERANIA OFFICE PARK. O budynku określanym jako nowa wizytówka gdańskiego Starego Przedmieścia rozmawiamy z Krzysztofem Paulem, Prezesem Zarządu UNIMOR DEVELOPMENT.
Wywiad z Krzysztofem Paulem, Prezesem Zarządu spółki UNIMOR DEVELOPMENT S.A.
Wywiad z Krzysztofem Paulem, Prezesem Zarządu spółki UNIMOR DEVELOPMENT S.A.

 

Czy mieszkańcy i turyści będą mogli z nich korzystać lub zostaną one im udostępnione przy okazji jakiś akcji, wydarzeń itp.?


Tarasy widokowe będą dostępne dla wszystkich osób pracujących na co dzień w biurowcu ZEFIR oraz dla gości naszych najemców m.in. osób korzystających z centrum treningowego GACA System. Nie wykluczamy jednak, iż w przyszłości przygotujemy również inicjatywy lub wydarzenia, w ramach których mieszkańcy Trójmiasta oraz turyści będą mogli skorzystać z przestrzeni tarasów widokowych.

 

Biurowiec Zefir to dobre miejsce dla młodego biznesu, ponieważ obiekt oferuje przestrzenie dedykowane start-upom. Czym się one charakteryzują?


Dla naszych najemców przygotowaliśmy bardzo elastyczną ofertę, w której dostępne są nawet niewielkie biura o powierzchni zaledwie 17 mkw. Dzięki takiemu rozwiązaniu chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodych przedsiębiorców, którzy niejednokrotnie dopiero rozpoczynają swoją działalność. W pierwszym okresie funkcjonowania firmy nie stać ich na wynajem dużego biura, a w naszym budynku otrzymują możliwość szerokiej aranżacji przestrzeni i korzystania z atutów charakteryzujących nowoczesne biurowce.

 

Jak postępuje proces komercjalizacji biurowca Zefir?


Pierwsi z naszych najemców wprowadzili się do obiektu już na początku października, z kolei 20 października nastąpiło oficjalne otwarcie biurowca ZEFIR. Wśród firm, które doceniły unikatową architekturę i funkcjonalność naszego obiektu oraz jego bardzo atrakcyjną lokalizację znalazła się m.in. firma GACA System, która na ponad 1700 m kw. otworzyła nowoczesne studio odchudzania i centrum treningowe. W biurowcu ZEFIR znalazły się również siedziby organów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, firm: PROREM AGRO oraz FoodPassion, która uruchomi punkt gastronomiczny. W listopadzie dołączyli do nas kolejni najemcy: Wojewódzki Urząd Pracy i firma Seremar.

 

Budynek Zefir to pierwszy etap procesu realizacji kompleksu biurowego Pomerania Office Park. Jak będzie wyglądać jego kontynuacja?

 

Obserwując duże zainteresowanie biurowcem ZEFIR, z optymizmem planujemy również kolejne fazy projektu Pomerania Office Park. Na budynek ATOL, o powierzchni około 4,5 tys. m kw., otrzymaliśmy już pozwolenie na budowę. W perspektywie całego projektu znajduje się również budynek FALA o podobnym potencjale. 

 

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz