PGE Narodowy

Festiwal BOSS startuje 19 marca

Olivia Business Center
Olivia Business Center
Odbywający się już po raz dwunasty Festiwal BOSS to jedno z największych wydarzeń w Polsce poświęconych przedsiębiorczości i rozwojowi karier młodych ludzi.

Trójmiejska edycja Festiwalu BOSS odbędzie się w trzech miejscach. Podczas trzech dni trwania wydarzenia zaprezentuje się dziewiętnastu prelegentów. Do partnerów Festiwalu należą m.in. cztery firmy będące rezydentami gdańskiego Olivia Business Centre oraz samo OBC.

 

Festiwal adresowany jest przede wszystkim do studentów. W czasie jego trwania młodzi ludzie będą mogli nie tylko wysłuchać wykładów ekspertów, ale także przedyskutować tematy dotyczące kompetencji miękkich, zarządzania projektami, marki osobistej czy motywacji.

 

Wydarzenia pierwszego dnia Festiwalu będą miały miejsce w budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród panelistów znajdzie się wiele osób z firm - Rezydentów Olivia Business Centre – Peter Horsten (Goyello), Pierre-Olivier Monteil (Playsoft), Magdalena Barwicka (PwC) czy Ewa Koruba (Hays Poland) – Jake Jephcott i Adam Sikorski z OBC oraz Małgorzata Mickiewicz ze Studia HR.

 

Również 19 marca na terenie WNS UG odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery. Organizatorem targów pracy, praktyk i staży dla studentów oraz absolwentów jest AIESEC. Na uczestników czekać będą stoiska 24 firm i instytucji. Szczegółowe informacje na temat Dni Kariery można uzyskać na stronie organizatora.

 

Gospodarzem dwóch pozostałych dni Festiwalu BOSS będzie Olivia Business Centre. W piątek 20 marca prelekcje poprowadzone zostaną w Olivia Sky Club, zaś w sobotę 21 marca – w Business Link Trójmiasto, znajdującym się w budynku Olivia Gate.

 

To już trzeci rok naszej współpracy z SFBCC (Studenckie Forum Business Centre Club, organizator BOSS) przy trójmiejskiej edycji Festiwalu BOSS – mówi Adam Sikorski, Doradca Zarządu Olivia Business Centre a zarazem jeden z panelistów. – Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze studentami jest bardzo ważne. Wczesny rozwój kompetencji poszukiwanych przez pracodawców, ale też pobudzanie przedsiębiorczości przekłada się bowiem na intensywny rozwój całego regionu. Cieszymy się, że wielu Rezydentów OBC podziela te poglądy i chętnie uczestniczy w inicjatywach skierowanych do studentów, składających się na nasz program Olivia Campus - dodaje.

 

Szczegółowy harmonogram Festiwalu BOSS znajduje się tutaj.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz